Allahindlus!

Zielko tähtpuuvilja ja hurmaa lõhnaga küürimispasta 500g

Original price was: 6.80 €.Current price is: 5.69 €.

Laos

Tootekood: 5902249015294 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Zielko tähtpuuvilja ja hurmaa lõhnaga küürimispasta

Zielko tähtpuuvilja ja hurmaa lõhnaga küürimispasta on universaalne naturaalne soodapõhine ning karambola ja kakao lõhnaga puhastuspasta. Tänu söögisooda sisaldusele pehmendab see vett ja eemaldab ebameeldivad lõhnad. See tuleb hästi toime raske mustusega, eemaldab ja valgendab tõrksad plekid. Sobib suurepäraselt ka kõrbenud toidu eemaldamiseks pottidest ja pannidest, samuti plekkide ja värvimuutuste eemaldamiseks kangastelt ja muudelt materjalidelt. Ohutu, ülikontsentreeritud ja kiire toimega.

Zielko tähtpuuvilja ja hurmaa lõhnaga küürimispasta on laia kasutusalaga raske mustuse puhastamiseks: köögis, vannitoas ja majapidamisruumides. Tõhus ja kuluefektiivne. Sobib ka pleegitamiseks ja plekkide eemaldamiseks, samuti kõrbenud nõude pesemiseks.

Puhastuspasta on 100% biolagunev.

Kasutamine: Kandke pasta määrdunud pinnale ja puhastage see niiske käsna/harjaga.

Kasutusala: vannitoasisustus, plaadid, terrakota, plaadid, vuugid, töötasapinnad, pliidid, ahjud, külmikud, kõrbenud nõud, roostevabast terasest elemendid, kaminaklaasid. Võib kasutada ka valgete kangaste värvimuutuste ja tugevate plekkide eemaldamiseks.

Koostis: Aqua, Sodium Bicarbonate, Decyl Glucoside, Parfum

pH: 50% vesilahus: 8,4