Allahindlus!

Zielko jasmiini ja apelsini lõhnaga WC puhastusvahend 500ml

Original price was: 5.90 €.Current price is: 4.99 €.

Laos

Tootekood: 5902249015300 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Zielko jasmiini ja apelsini lõhnaga WC puhastusvahend

Zielko jasmiini ja apelsini lõhnaga WC puhastusvahend on loodusliku koostisega, mis puhastab tõhusalt tualetid, bideed ja pissuaarid. Ohutu, kiire toimega ja ülikontsentreeritud. See mitte ainult ei puhasta tõhusalt, vaid toimib ka torude ja äravoolutorude katlakivi eemaldajana, mis võimaldab teil hoolitseda igakülgselt oma vannitoa furnituuri eest.

Loodud sanitaarseadmete, sealhulgas tualettide, bideede ja pissuaaride jaoks. Võib kasutada ka katlakivieemaldusvahendina kanalisatsioonil ja paljudel muudel sanitaartehnilistel seadmetel.

Mis teeb selle tualetipuhastusvahendi ainulaadseks?
Saladus peitub ühes koostisosas – sidrunhappes. See tõhus koostisosa tagab mustuse, sademete ja katlakivi usaldusväärse eemaldamise, jättes värske lõhna. Geelil on meeldiv jasmiini ja apelsini aroom, nii et teie tualett on alati puhas ja lõhnav!

Kasutamine:

Kandke puhastatavale pinnale, laske hetkeks mõjuda ja tõmmake vett loputamiseks. Sügavate plekkide korral laske mõjuda üleöö ja puhastage enne loputamist harjaga.

Ettevaatust: Võib ärritada silmi. Toote silma sattumisel loputada mitu minutit jooksva vee all. Kui kontaktläätsed on olemas, eemaldage need võimaluse korral ja jätkake loputamist. Kui ärritus püsib, pöörduda arsti poole. Toode sisaldab heksüülkaneeli, ainet, mis teadaolevalt põhjustab tundlikel inimestel allergilisi reaktsioone. Pärast kasutamist peske käed hoolikalt. Vajadusel kasutage kaitsekindaid/-riietust ja näo-/silmakaitset. Kõrvaldage konteiner ja/või sisu vastutustundlikult, kasutades selleks sobivaid prügikaste.

Koostis: Alla 5% amfoteersed pindaktiivsed ained, alla 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained, lõhnaaine (sisaldab Hexyl Cinnamal).

pH: 2,55.

Aktiivtoimeaine: sidrunhape