Teenused

BLOMDAHL MEDICAL kõrvarõngadKõrvaaukude tegemine

Tänu ühekordsele steriilsele rõngakassetile ja asjaolule, et püstol ei puuduta kunagi kõrva, on see meetod täiesti steriilne.  Kõrvarõngaaukude tegemine on meditsiiniline protseduur, mis võtab aega murdosasekundi. Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on välja töötatud lähtuvalt meditsiinilisest vaatenurgast, kasutades modernset tehnoloogiat ja turvalisi materjale.

BLOMDAHL MEDICAL kõrvarõngad on steriilselt ühekaupa pakendatud, mis välistab nakatumise C-hepatiiti ja HI-viirusesse. BLOMDAHL MEDICAL kõrva augustamine on sobilik meetod nii väikestele lastele kui ka allergikutest täiskasvanutele. 100% niklivaba Medical Plastic spetsiaalsest plastikust mitmevärviliste Swarovski kristallidega kõrvarõngad võimaldavad kanda kõrvarõngaid neil, kellel on ülitundlikkus niklile, mida leidub nii kuld- kui ka hõbeehetes. BLOMDAHL MEDICAL kõrvarõngad vastavad täielikult kõigile EU nõuetele.

Protseduurile kuluv aeg: ~15 minutit
Hind: 1tk/10€ (hind sisaldab meditsiinilisest plastikust kõrvarõngast)

Broneeri aeg: info@nailpassion.ee või Geelküüned & blogi Facebooki lehel

man
Klassikaline maniküür

Käed on igapäevaselt mõjutatud paljude tegurite poolt, mistõttu vajavad nad hoolt, et meid pikki aastaid hästi teenida. Maniküüri käigus korrastatakse küünenahad, pööratakse suurt tähelepanu küüntele, nende kujule ja pikkusele, niisutatakse nahka sobivate hooldustoodetega, teostatakse verevarustust parandavat massaaži ning viimistletakse küüned lakiga.

Protseduurile kuluv aeg: 1 tund
Hind: 20€

Broneeri aeg: anne@nailpassion.ee

ped

 

Klassikaline pediküür

Jalgadehoolduse tähtsust on raske üle hinnata, peavad ju jalad meid terve elu edukalt kandma. Selleks, et jalaprobleeme ennetada, varakult avastada või eemaldada, on oluline regulaarselt oma jalgade eest hoolt kanda. Pediküüriprotseduuri põhirõhk on asetunud põhiliselt naha ja küünte terve väljanägemise tagamisele. Jalahoolduse käigus eemaldatakse nahapaksendeid ja –lõhesid, pööratakse suurt tähelepanu küüntele, sealhulgas sissekasvanud küüne probleemile. Lisaks niisutatakse nahka, teostatakse verevarustust parandavat massaaži ning viimistletakse küüned lakiga.

Protseduurile kuluv aeg: 1,5 tundi
Hind: 30€

Broneeri aeg: anne@nailpassion.ee