kaksüheaegseltKõrvaaukude tegemine

Tänu ühekordsele steriilsele rõngakassetile ja asjaolule, et püstol ei puuduta kunagi kõrva, on see meetod täiesti steriilne.  Kõrvarõngaaukude tegemine on meditsiiniline protseduur, mis võtab aega murdosasekundi. Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on välja töötatud lähtuvalt meditsiinilisest vaatenurgast, kasutades modernset tehnoloogiat ja turvalisi materjale.

BLOMDAHL MEDICAL kõrvarõngad on steriilselt ühekaupa pakendatud, mis välistab nakatumise C-hepatiiti ja HI-viirusesse. BLOMDAHL MEDICAL kõrva augustamine on sobilik meetod nii väikestele lastele kui ka allergikutest täiskasvanutele. 100% niklivaba Medical Plastic spetsiaalsest plastikust mitmevärviliste Swarovski kristallidega kõrvarõngad võimaldavad kanda kõrvarõngaid neil, kellel on ülitundlikkus niklile, mida leidub nii kuld- kui ka hõbeehetes. BLOMDAHL MEDICAL kõrvarõngad vastavad täielikult kõigile EU nõuetele.

Hind: 1tk/25€ (hind sisaldab meditsiinilisest plastikust või naturaalsest titaanist kõrvarõngast)
2tk/50€ (hind sisaldab meditsiinilisest plastikust või naturaalsest titaanist kõrvarõngast

 

Teeme soovi korral kaks kõrvarõngaauku korraga.

Protseduurile kuluv aeg: ~30 minutit

Broneeri aeg telefonitsi argipäeviti kl 10 – 17 tel. 55547814

Kui olete aja broneerinud ning kohale tulles laps ei soovi või ei julge auke teha, on vastuvõtu tasu 20€ Kui pakendist on avatud ka esmased kõrvarõngad (mida me ei saa enam kellelgi teisel kasutada), tuleb tasuda täisteenuse maksumus.

Kui pakendist on avatud esmased kõrvarõngad, tuleb tasuda ka kõrvarõngaste maksumus.
Väikeste laste puhul soovitame kindlasti kodus teha eeltööd enne aja broneerimist – näidata meie videosid ja pilte aukude tegemisest. 

Õhtuti alates kella 17st ja nädalavahetustel rakendub lisatasu 10€
Viimase tavahinnaga broneeringu võtame argipäeval kell 16.30