Korduma kippuvad küsimused

Millistel päevadel te avatud olete?

Sooviga kohapealt tooteid osta, tuleb eelnevalt aeg kokku leppida telefonitsi 55547814

Kus asub Nail Passion pood ja kus toimuvad koolitused?

Nail Passion pood ja koolituskeskus asub aadressil Kadaka tee 133 nr 1 uks II korrusel

Maja ees on tasuta parkla. Maja ette pääseb ka ühistranspordiga.

Kust ma leian kogu Nail Passion koolituste valiku?

Hetkel toimuvad geelküünte hoolduse või paigalduse täiendkoolitused. 
Sooviga koolitusel osaleda, tuleks saata baaskoolituse tunnistusest foto info@nailpassion.ee

Kuidas ma saan ennast koolitustele registreerida

Koolitustele saab ennast registreerida mitut moodi:

1. Osta meelepärane koolitus veebipoest https://www.nailpassion.ee/tootekategooria/koolitused/

2. Kirjuta oma soovist info@nailpassion.ee

3. Kirjuta FB D. blogi postkasti

Kuidas ma tean, et olen koolitusele registreerunud ja minu koht on kinnitatud?

Pärast koolituse ostu veebipoes võtab koolitaja Sinuga esimesel võimalusel ühendust. Veendu, et kirjutad ostu kinnitades kontaktandmetesse õige e-posti aadressi.

Läbi e-maili või Facebooki postkasti registreerudes oota koolituse ettemaksuarvet, tasu see ja jää siis koolitaja poolset kinnitust ootama.

Kas ma võin koolitustest osa võtta ka siis, kui ei ole iluteenindaja?

Teatud tüüpi koolitustele on oodatud osalema kõik huvilised, mõned spetsiifilisemad koolitused eeldavad siiski eelteadmisi/oskusi. Seda, kas koolitus Sulle sobib, saad teada kui loed läbi koolituse sisukirjelduse ja koolituse alustamise nõuded.

Mis ajaks peab olema koolituse eest tasutud

Koolituse eest peaks olema tasutud vähemalt seitse päeva enne koolituse algust. Erandkorras võib koolituse eest tasumise maksetähtaeg olla veel varasem. Arve maksetähtaeg on märgitud Sulle saadetud arve peale.

Kui ma koolitusele ei tule, kas ma saan siis tasutud raha tagasi?

Koolitusest loobumise teatamisel vähemalt 7 ööpäeva enne koolituse algust võimaldatakse osaleda järgmisel sarnasel koolitusel. Pikem etteteatamisaeg võimaldab meil leida teile uus koolitusaeg ning pakkuda vabanenud kohta järgmisele soovijale. Koolitusele mitteilmumise korral õppemaksu ei tagastata. Igat juhtumit käsitletakse individuaalselt.

Kui Teil ei ole võimalik koolitusel osaleda, tuleb sellest koheselt teavitada koolituse korraldajat e-posti või tel. teel: info@nailpassion.ee või +372 55547814.

Kas koolitustel saan ka tooteid proovida?

Nail Passion koolitused ongi mõeldud selleks, et saaksid erinevate toodetega tutvuda, neid proovida ja omavahel võrrelda.  Koolitaja vastab meeleldi teie küsimustele ning aitab sobivate toodete valimisel.

Kas pärast koolitust on võimalik sobiv toode endale ka soetada?

Kuna Nail Passion koolitusruumid asuvad poega samas majas, siis on pärast koolituse lõppu mugav soovitud tooted endale ka koheselt soetada. Üldjuhul kehtivad koolituspäeval tavapärasest soodsamad hinnad.

Kas koolitusele peab kaasa võtma enda töövahendid

Üldiselt on kõik koolituseks vajalikud vahendid ja tooted Sind kohapeal ootamas. Juhul, kui on vajalik kaasa võtta mõned isiklikud töövahendid, on see mainitud koolituse infos või meeldetuletusmeilis.

Kas  koolitusel on modell vajalik?

Nail Passion pakub oma valikus erinevaid koolitusi. Mõni praktiline koolitus eeldab modelli olemasolu. Mõnikord on modell ka meie poolt. Modelli vajalikkus on mainitud koolituse infos või kinnitusmeilis.

Kas võin koolitusele kaasa võtta oma lapse (juhul kui ta on haige või ei leidu talle sel hektel hoidjat)?

Iga laps on erinev. Eelkõige tuleks silmas pidada, et soovime pakkuda teile ja teistele koolitusel osalejatele parimat koolituskogemust. Sealjuures soovime keskenduda ainult koolitusele, olla produktiivsed ja õppida kõike uut. Nuttev või tähelepanu vajav laps võib rikkuda nii teie kui ka kaasosalejate koolituskogemuse.

Kas koolitust (või tooteid) saab kinkida ka kinkekaardina?

Jah. Nail Passionil on kaunilt kujundatud kinkekaardid väärtuses 50, 80 ja 200 eurot. Kinkekaardi eest on võimalik soetada nii kaupu, teenuseid kui ka koolitusi.

Milliseid teenuseid Nail Passion pakub?

Koolitused, kõrvarõngaaukude tegemine.