Allahindlus!

Zielko kiivilõhnaline pesuvedelik valgele ja heledale pesule 1L

Original price was: 8.50 €.Current price is: 7.00 €.

Laos

Tootekood: 5902249015355 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Zielko kiivilõhnaline pesuvedelik valgele ja heledale pesule

Zielko kiivilõhnaline pesuvedelik valgele ja heledale pesule on looduslik vedel pesuaine, mis on loodud spetsiaalselt valgete ja heledate kangaste jaoks. Keskkonnasõbralikud koostisained eemaldavad tõhusalt mustuse ja plekid ilma tekstiili kahjustamata. Sisaldab kaaliumseepi, mis tuleb suurepäraselt toime ka kõige tõrksamate plekkidega. Võib kasutada nii pesumasinas kui ka käsitsi pesemiseks. Jätab riided ja muud esemed puhtaks ja pehmeks. Soovitatav kasutada temperatuurivahemikus 30-60°.

Zielko kiivilõhnaline pesuvedelik valgele ja heledale pesule on keskkonnasõbralik.

Kasutamine/annustamine:

  • Pehme vesi – 35 ml vedelikku (u. pool korki)
  • Keskmiselt kare vesi – 45 ml (3/4 korgist)
  • Kare vesi – 65 ml vedelikku (korgitäis)

NB! Tugevalt määrdunud kangaste korral lisage 30 g ZIELKO küürimispastat.

Ettevaatust: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Võib ärritada silmi ja/või nahka. Toote silma sattumisel loputage mitu minutit jooksva vee all. Kui kannate kontaktläätsi, eemaldage need võimaluse korral ja jätkake loputamist. Ärrituse püsimisel pöörduda arsti poole. Kui toode ärritab nahka, pöörduda arsti poole. Toode sisaldab limoneeni, ainet, mis teadaolevalt põhjustab tundlikel inimestel allergilisi reaktsioone. Vajadusel kasutage kaitsekindaid/-riietust ja näo-/silmakaitset. Hoida toodet originaalpakendis. Kõrvaldage konteiner ja/või sisu vastutustundlikult, kasutades selleks sobivaid prügikaste.

Koostis: 5-15% kaaliumseep, 5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained, alla 5% anioonsed pindaktiivsed ained, säilitusaine (kaaliumsorbaat), lõhnaaine (sisaldab limoneeni, linalooli).