Allahindlus!

Sancleaner 1L + Tornado 1L

Original price was: 13.47 €.Current price is: 10.37 €.

Happeline sanitaarportselani puhastusvahend

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ära telli sellele tootele pumpa, pump ei sobi sellele pudelile! 🙂

SANCLEANER – sanitaarportselani, WC pottide, vannide, kraanikausside, kahhelplaatide ja vuugivahede puhastusvahend. Eemaldab efektiivselt mustuse, rooste ja ladestunud soolad, samuti nende tekitatud lõhnad. Sobib ka vask-, messing-, pronks- ja roostevabast terasest pindade puhastamiseks, samuti lubjasadestuste eemaldamiseks dušisõeladelt jt pindadelt.

Koostis

vesi, ortofosforhape, sulfoonhape, fosfoonhape, pindaktiivsed ained, korrosiooni inhibiitor.

Kasutamine

Kanda puhastatavale pinnale käsna või harjaga, lasta toimida 5–10 minutit, hõõruda vajadusel ning loputada pinnad. Lahjendades lisada vajalik kogus kontsentraati vette.

Igapäevane kahhelpõrandate ja pindade hooldus: 5 – 50ml 5L vee kohta.
Rooste eemaldamine WC pottidest ja kahhelpindadelt: lahjendus 1:4 kuni kontsentraadina.

Dušide lubiummistuste ja katlakivi eemaldamine: lahjendus 1 : 2

 

ÄRAVOOLUTORUDE PUHASTUSVAHEND TORNADO

kontsentraat

Tornado on aluseline puhastusvahend äravoolu- ja kanalisatsioonitorude ummistuste likvideerimiseks ja nende ärahoidmiseks tulevikus. Lahustab kanalisatsioonitorudesse sadestunud rasvast, toidust, seebist jm tekkinud orgaanilise mustuse.

TOOTE OMADUSED

  • tugevalt aluseline pH
  • kiire toimegaKASUTAMINEUmmistuse korral valada 200ml vahendit torustikku. Lasta mõjuda 15 minutit (vajadusel kuni 2 tundi) ning pärast loputada rohke veega.Ummistuse ennetamiseks on soovitatav 1 kord kuus valada 100ml Tornadot torustikku ning lasta mõjuda 15-30 minutit – seejärel loputada rohke veega.SÄILITAMINEVt pakendil olevat kõlblik kuni kuupäeva. Et tagada toote kvaliteeti, säilitada toatemperatuuril, mitte hoida otsese päikesekiirguse käes ja vältida külmumist.UTILISEERIMINETöölahus on ökoloogiliselt ohutu, kõik aktiivsed toimeained on äravoolus biolagunevad. Pakendi utiliseerimiseks, loputada pakendi sisu veega.ETTEVAATUST!Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Kanda kaitsekindaid/ kaitseprille. NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: kõik saastunud rõivad viivitamata seljast võtta. Loputada nahka veega [või loputada duši all].SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Saastunud rõivad enne järgmist kasutamist pesta.

KOOSTIS

vesi, naatriumhüdroksiid, fosfoonhape, glükooleeter, pindaktiivsed ained, korrosiooni inhibiitor

Lisainfo

Suurus

1L, 5L