GLASS WASHER (valmislahus klaaspindade puhastamiseks) 500 ml

4.06 

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

GLASS WASHER
Valmislahus klaaspindade puhastamiseks

GLASS WASHER on ette nähtud aknaklaaside, peeglite, klaasvitriinide, fajanss- ja kahhelpindade puhastamiseks ning poleerimiseks. Muudab pinnad säravpuhtaks, eemaldab mustuseplekid. Tootele on lisatud spetsiaalsed lisandid, mis tagavad selle, et GLASS WASHER-ga pestud klaaspindadele ei jää kuivamisel veejälgi ega triipe.

KASUTAMINE: Vahend pihustatakse lapile või pinnale, hõõrutakse kuni pind on kuiv ja puhas. Tegemist on valmislahusega, mis on mõeldud otse kasutamiseks.

ETTEVAATUSABINÕUD: 2: H319- Põhjustab tugevat silmade ärritust. P305+P315+P338: SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minitu jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. P337+P313: Kui silma ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga! Nahale või silma sattumisel pesta rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Kanda sobivaid kaitsekindaid. P102: Hoida lastele kättesaamatus kohas P280: Kanda kaitsekindaid

 

KOOSTIS: Isopropüülalkohol 5-15%, mitteionogeensed tensiidid ≤ 5%, parfume (limoneen) ja värvaine.

 

500ml pihustuspudel

Lisainfo

Suurus

120tk, 450tk