Cyclone 7 neutraalne üldpuhastusvahend 1L

5.49 

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

CYCLONE 7 NEUTRAALNE ÜLDPUHASTUSVAHEND kontsentraat

Cyclone 7 on lõhnatu efektiivne üldpuhastusvahend, mis on mõeldud kasutamiseks haiglates, sanatooriumites, hooldekodudes, lasteasutustes, toiduainetööstuse ettevõtetes, juuksuri- ja kosmeetikasalongides, saunades, basseiniruumides ja kõikjal mujal, kus on vaja tõhusate omadustega puhastusvahendit.

Toode sobib veepesu taluvate pindade puhastamiseks sh lakitud põrandatele, laminaat- ja puitparketile, ustele, klaas- ja plastpindadele, kahhelplaatidele, värvitud puit- ja metallmööblile jne.

TOOTE OMADUSED   

  • head puhastusomadused
  • lõhnatu
  • neutraalne pH
  • kuluefektiivne

KOOSTIS

alkohol etoksüülitud, dodetsüülbenseensulfoonhape, tetranaatriumetüleendiamiintetraatsetaat, kompleksimoodustaja

KASUTAMINE Lahustada 10-40ml Cyclone 7 10 liitris vees. Töölahusega töödelda puhastatavad pinnad, tugevalt paakunud mustuse korral lasta mõni minut toimida ja seejärel töödelda harjaga. Efektiivsema tulemuse saamiseks kasutada vett temperatuuril +20…+50°C.

SÄILITAMINE Vt pakendil olevat kõlblik kuni kuupäeva. Et tagada toote kvaliteeti, säilitada toatemperatuuril, mitte hoida otsese päikesekiirguse käes ja vältida külmumist.

UTILISEERIMINE Töölahus on ökoloogiliselt ohutu, kõik aktiivsed toimeained on äravoolus biolagunevad. Plastpakendi materjalid on taaskasutatavad. Kogumiseks tuleks plastpakend veega loputada ning pudel ja kork eraldada. Toodete transportkast kogutakse vanapaberi konteinerisse. Tagatud on pakendi ja toote kokkusobivus.

pH 6-7

 

Lisainfo

Suurus

1L, 5L