Allahindlus!

Globaderm hoolduskreem 400ml ja Vitasept Gel 100ml

Original price was: 21.47 €.Current price is: 13.21 €.

 

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Globaderm hoolduskreem + Vitasept Gel käte antiseptikum

Globaderm hoolduskreem 400ml

Globaderm hoolduskreem on igapäevaseks kasutamiseks sobiv kergelt antiseptiline kreem, mis muudab naha pehmeks ja elastseks ning aitab säilitada naha loomulikku kaitsevõimet. Taastab kuiva, kareda ning lõhenenud naha normaalse seisundi.

Sobib ideaalselt kasutamiseks meditsiiniasutustes, toiduainetetööstustes ja mujal, kus tänu sagedasele pesemisele kipub nahk kuivama. Sisaldab looduslikku eukalüpitõli, mis annab kreemile antiseptilised omadused ja värskendava lõhna.

Ei sisalda kunstlikke värv- ega lõhnaineid.

Enne beebil või väikelapsel kasutamist pea nõu oma arstiga.

Kasutamine:

Tänu pumbaga pudelile saab kreemi kergesti peopesale doseerida. Kanda nahale masseerivate liigutustega ja hõõruda imendumiseni. Väga kuiva naha puhul kasutada mitu korda päevas.

Täielikuks imendumiseks võib kuluda kuni 3 minutit.

Lisaks igapäevahooldusele on kreemil veel lai kasutusala ja sobib hästi:

 • hõõrdumiste, kriimustuste, marrastuste
 • päikesepõletuse
 • nahaärrituse (nt. pärast habemeajamist).
 • pisitraumade (nt. tätoveeringud, põletus)

järelhoolduseks.

Koostis: aqua purificata, glycerin, mineral oil, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, polyethylene glycol, eucalyptus globulus, betacidep, sodium hydroxide.

Käte antiseptikum Vitasept Gel 100ml

Biotsiidi reg.nr: 0571/09

Vitasept Gel on väga efektiivse ja kiire toimega geeljas käte antiseptikum, mis hävitab viirused (sh gripi, B ja C hepatiidi ning HIV), bakterid (sh tuberkuloositekitaja) ja seenhaiguste tekitajad. Sisaldab nahahooldusvahendeid (sh tsitrusseemneõli).

TOOTE OMADUSED

 • kiire toimeaeg (30 sek)
 • pikaajaline toimekestvus (3 h)
 • sisaldab nahahooldusvahendeid
 • ei jäta käsi kleepuvaks
 • toimeaja möödudes taastub kiiresti naha normaalne mikrofloora
 • ei sisalda värvaineid
 • looduslik tsitrusseemneõli jätab kätele meeldiva lõhnaKASUTAMINE

 

Hügieeniline käte antiseptika: Hõõruda vähemalt 3ml vahendit 30 sekundi vältel kuivadesse kätesse nii, et kogu käte pind oleks kaetud. Käed peavad olema märjad vähemalt 30 sek. Eriti pöörata tähelepanu sõrmevahedele, -otstele, peopesadele, käekülgedele. Toimeaeg – 30 sekundit.

Kirurgiline käte antiseptika:
Töödelda eelnevalt kirurgiliselt pestud kuivad käed ja küünarvarred piisava koguse (sõltuvalt käte suurusest) tootega 2 korda. Lahuse toimeaeg käte ettevalmistamiseks 3 min. Toimeaeg – 3 minutit.

VASTAVUS STANDARDITELE:

EN 1500, EN 12791, EN 1275, EN 1276, EN 13624, EN 13727, EN 14348, EN 14476

TEISED TESTMEETODID: DVV/RKI

SÄILITAMINE: Vt pakendil olevat kõlblik kuni kuupäeva. Säilitada temperatuuril 5-25°C, mitte hoida otsese päikesekiirguse käes.

UTILISEERIMINE: Valmislahus on ökoloogiliselt ohutu, kõik aktiivsed toimeained on äravoolus biolagunevad. Pakendi utiliseerimiseks, loputada pakendi sisu veega.

ETTEVAATUST!: Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Põhjustab tugevat
silmade ärritust. Võib põhjustada unisust või peapööritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.

KOOSTIS: 100g toodet sisaldab aktiivseid toimeaineid: isopropanool 60g, denatureeritud etanool 15g, kvaternaarsed ammooniumühendid 0,2g