GLOBACID AF 1L (alkoholibaasiline kiirdesinfektsioonivahend)

10.37 

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

ALKOHOLIBAASILINE KIIRDESINFITSEERIMISVAHEND / valmislahus

Globacid AF on pindade kiireks desinfektsiooniks mõeldud kasutusvalmis desinfektant, mis sobib kasutamiseks kõikidel alkoholi taluvatel pindadel. Vahend ei jäta pärast kasutamist pindadele jääkaineid ja seetõttu sobib see ka ideaalselt nende pindade desinfektsiooniks, mis puutuvad kokku toidu ja toiduainetega.

TOOTE OMADUSED

  • kiire toimeaeg (30 sek)
  • põhineb alkoholil
  • ei sisalda aldehüüde ega kvaternaarseid ammooniumühendeid
  • ei jäta jääkaineid
  • eriti sobiv raskesti ligipääsetavatele kohtadele
  • mugavas pihustuspudelis

KASUTAMINE: Pihustada või kanda lapiga pindadele, lasta toimida. Pinnad peavad olema täielikult kaetud.

TOIMEAEG: 30 sekundit isegi mustades tingimustes

MIKROBIOLOOGILINE TOIMESPEKTER (30 sekundit (adeno-, noro-, ja polioviirus 60 sekundit))
Acinetobacter baumannii, Campylobacter spp., Enterobacter aerogenes, Enterococcus faecalis, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Listeria spp., Mycoplasma hyopneumoniae, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella spp., Shigella dysenterriae, Staphylococcus spp. (sh MRSA), Streptococcus spp., Vibrio cholerae, Mycobacterium terrae, Candida albicans, Trichophyton mentagrophytes, HBV/HCV, HIV, Herpes simplex, Influenza viirused, Vaccinia viirus, Koroonaviirused, Adenoviirus, Noroviirus, Polioviirus, Rotaviirus

VASTAVUS STANDARDITELE: EN 13624, EN 13697, EN 13727, EN 14348, EN 14476

TEISED TESTMEETODID: DVV/RKI

SÄILITAMINE: Vt pakendil olevat kõlblik kuni kuupäeva. Et tagada toote kvaliteeti, säilitada temperatuuril 5- 25°C, mitte hoida otsese päikesekiirguse käes.

UTILISEERIMINE: Valmislahus on ökoloogiliselt ohutu, kõik aktiivsed toimeained on äravoolus biolagunevad. Pakendi utiliseerimiseks, loputada pakendi sisu veega.

ETTEVAATUST!

Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada unisust või peapööritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.

KOOSTIS

100g toodet sisaldab aktiivseid toimeaineid: isopropanool 60g, denatureeritud etanool 15g

Biotsiidi reg.nr: 0572/09