GT kõrvarõngad Grand Bezel 8 mm Crystal

35.05 

Laos

Kirjeldus

GT kõrvarõngad Grand Bezel 8 mm Crystal

Klassikalised GT kõrvarõngad Grand Bezel 8 mm Crystal hüpoallergeensest puhtast meditsiinilisest titaanist kõrvarõngad särava kuldse kattega. Kate ei puutu teie nahaga kokku. See lihtsalt annab teile täiusliku kuldse välimuse, mida otsite. Ehted tarnitakse steriilses pakendis, mis säilitab ehted kuni avamiseni hügieeniliselt.

GT – Golden Titanium | Kullatud titaan

Tähelepanu! Hügieenilistel põhjustel ei saa avatud pakendit enam tagastada.

Tooteinfo:

Tootegrupp: Nahasõbralikud kõrvarõngad
Suurus: 8 mm
Kivi: Kristallkivid
Kivi värvus: Kristalne
Viimistlus: Kullavärvi kate*
Materjal: Puhas meditsiiniline titaan
Ühik: paar
Art. nr: 15-1312-01
Nimi: GT kõrvarõngad Grand Bezel 8 mm Crystal
Kategooria: GT – Golden Titan / Kullatud titaan

*Kuldne keraamiline kate on ainult sellel ehte osal, mis ei puutu kokku nahaga! Sabaosa on meditsiinilise kraadiga titaanist.

BLOMDAHL

Blomdahl disainib ja toodab klassikalisi nahasõbralikke ehteid ja meditsiinilisi instrumente nina või kõrvade augustamiseks. Blomdahl Medical ehted on ilusad, hüpoallergeensed ja on head teie nahale. Blomdahl Medical kõrvarõngastes kasutatavad materjalid on hoolikalt valitud ning mis on kujundatud nahaspetsialistidega konsulteerides, et teie nahk püsiks terve pika aja jooksul.

Blomdahl hoolib

.. sellest, et aidata kõigil end iga päev ilusana tunda. Seetõttu võtame alati rohkem vaeva ja pöörame erilist tähelepanu detailidele. See kehtib kõige kohta – alates meie valitud materjalidest kuni meie tootmise ja kvaliteeditaseme hoidmiseni.

Disainime armastuse ja hoolega ning oleme oma valikutes nii valivad, et Blomdahli ehteid võivad kanda kõik, isegi teie, kelle nahk vajab ekstra hoolt. Ainus asi, mida peate arvestama, on see, mis on teie arvates ilus ja mis teile kõige rohkem meeldib. Sest võite olla kindel, et oleme kõige muu peale juba mõelnud. See on “armastav hoolitsus, mida saate kanda” igal nädalapäeval ja kõikidel teie erilistel puhkudel.