Allahindlus!

Zielko melonilõhnaline vannitoapuhastusvahend 500ml

Original price was: 5.90 €.Current price is: 4.99 €.

Laos

Tootekood: 5902249015317 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Zielko melonilõhnaline vannitoapuhastusvahend 500ml

Zielko melonilõhnaline vannitoapuhastusvahend on loodusliku koostisega, mis eemaldab tõhusalt mustuse, seebijäägid ja kaltsiumijäägid plaatidelt, veekraanidelt, kraanikaussidelt, vannidelt, dušikabiinidelt ja muudelt pindadelt. Kiire toimega triipudevaba sära saavutamiseks.

Valmistatud keraamiliste, klaasist, portselani-, email-, metall- ja sünteetiliste pindade, sealhulgas vannide, dušikabiinide ja põrandate, kraanikausside, veekraanide ja muude sanitaartehniliste seadmete, plaatide ja vuukide puhastamiseks. Suurema katlakivi eemaldamiseks happekindlatel pindadel jätke mõjuma minutiks või kauemaks. Ärge jätke õrnade materjalide puhastamisel mõjuma kauemaks kui mõneks sekundiks. Ärge kasutage marmori, kivi või mõne muu mittehappekindla materjali puhastamiseks. Kahtluse korral testige enne kasutamist varjatud alal.

Kasutamine:

Kasutamiseks pihustage pinnale ja pühkige puhta rätikuga ära. Suurtel pindadel (nt põrandal) kasutamiseks lahjendage 10 ml puhastusvahendit 5 l vees, kandke mõõdukalt mopi või rätikutega pinnale ja laske loomulikult kuivada.

Ettevaatust: Võib ärritada silmi. Toote silma sattumisel loputage mitu minutit jooksva vee all. Kui kontaktläätsed on olemas, eemaldage need võimaluse korral ja jätkake loputamist. Kui ärritus püsib, pöörduda arsti poole. Toode sisaldab limoneeni, linalooli ja heksüül-cinnamali, aineid, mis teadaolevalt põhjustavad tundlikel inimestel allergilisi reaktsioone. Vajadusel kasutage kaitsekindaid/-riietust ja näo-/silmakaitset. Kõrvaldage konteiner ja/või sisu vastutustundlikult, kasutades selleks sobivaid prügikaste.

Koostis: Alla 5% amfoteersed pindaktiivsed ained, lõhnaaine (sisaldab Limonene, Linalool ja Hexyl Cinnamal).

pH: 2,0

Aktiivtoimeaine: sidrunhape.