Allahindlus!

Zielko mango ja virsiku lõhnaga köögipuhastusvahend 500ml

Original price was: 5.90 €.Current price is: 4.99 €.

Laos

Tootekood: 5902249015331 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Zielko mango ja virsiku lõhnaga köögipuhastusvahend

Zielko mango ja virsiku lõhnaga köögipuhastusvahend on loodusliku koostisega, mis puhastab ja rasvatustab tõhusalt ka kõige tõrksamad plekid erinevatelt pindadelt. Ohutu ja kiire toimega triipudevaba sära saavutamiseks. Valmistatud valamute, pliidiplaatide, kubude, ahjude, mikrolaineahjude, köögikappide, pottide ja pannide, köögiriistade ja klaasist, metallist, emailist, laminaadist ja muudest mittepoorsetest materjalidest pindade/tasapindade jaoks.

Kasutamine:

Pihustage puhastatavale pinnale, laske veidi mõjuda ja pühkige see puhta niiske rätikuga ära.

Ettevaatust: Võib ärritada silmi ja/või nahka. Toote silma sattumisel loputada mitu minutit jooksva vee all. Kui kontaktläätsed on olemas, eemaldage need võimaluse korral ja jätkake loputamist. Kui ärritus püsib, pöörduda arsti poole. Kui toode ärritab nahka, pöörduda arsti poole. Toode sisaldab limoneeni, ainet, mis teadaolevalt põhjustab tundlikel inimestel allergilisi reaktsioone. Vajadusel kasutage kaitsekindaid/-riietust ja näo-/silmakaitset. Hoida toodet originaalpakendis. Kõrvaldage konteiner ja/või sisu vastutustundlikult, kasutades selleks sobivaid prügikaste.

Koostis:Sisaldab alla 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, alla 5% amfoteerseid pindaktiivseid aineid, alla 5% seebipõhiseid pesuaineid, alla 5% kaaliumvesinikkloriidi, lõhnaainet (sisaldab limoneeni).

pH: 11,4
Aktiivtoimeaine: sidrunhape