Allahindlus!

Zielko troopilise lõhnaga pesupehmendaja 1L

Original price was: 7.99 €.Current price is: 7.00 €.

Laos

Tootekood: 5902249015393 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Zielko troopilise lõhnaga pesupehmendaja

Zielko troopilise lõhnaga pesupehmendaja lanoliiniga pehmendab ja värskendab tekstiile, jättes neile kerge troopilise lõhna. Riided ja muud esemed püsivad värsked ja lõhnavad suurepäraselt mitu päeva.

Zielko troopilise lõhnaga pesupehmendaja on täiesti ohutu ja sõbralik mitte ainult riietele, vaid ka nahale, isegi õrnale ja tundlikule nahale. Nagu kõik Zielko tooted, on see täielikult biolagunev.

Tänu kontsentreeritud koostisele on vedelik mitte ainult ülimalt tõhus, vaid ka kuluefektiivne. See võimaldab pesta säästlikult ja säästa raha. Piisab väikesest annusest toodet, et nautida erakordse lõhnaga värsket pesu.

Kasutamine/annustamine:

  • Pehme vesi – 35 ml
  • Keskmise kare vesi – 45 ml (üks korgitäis)
  • Kare vesi – 55 ml

Ettevaatust: Võib ärritada silmi ja/või nahka. Toote silma sattumisel loputada mitu minutit jooksva vee all. Kui kannate kontaktläätsi, eemaldage need võimaluse korral ja jätkake loputamist. Ärrituse püsimisel pöörduda arsti poole. Kui toode ärritab nahka, pöörduda arsti poole. Toode sisaldab limoneeni, ainet, mis teadaolevalt põhjustab tundlikel inimestel allergilisi reaktsioone. Vajadusel kasutage kaitsekindaid/-riietust ja näo-/silmakaitset. Hoida toodet originaalpakendis. Utiliseerige konteiner ja/või sisu vastutustundlikult, kasutades selleks sobivaid prügikaste.

Koostis: 5-15% katioonsed pindaktiivsed ained, isopropüülalkohol, lõhnaaine (sisaldab limoneeni).

Lisainfo

Kaubamärk

Zielko