Allahindlus!

Zielko plekieemaldaja valgele kangale 400ml

Original price was: 8.20 €.Current price is: 7.00 €.

Laos

Tootekood: 5902249017052 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Zielko plekieemaldaja valgele kangale

Looduslik geelipõhine Zielko plekieemaldaja valgele kangale on ohutu kasutamiseks looduslikel ja sünteetilistel kiududel. Võib kanda otse tekstiilile või lisada pesupulbrile või vedelale pesuainele. Kõige tõhusam värskete ja hiljutiste plekkide vastu.

Zielko plekieemaldaja efektiivsuse saladus peitub sidrunhappes, mis võitleb tõhusalt plekkidega, kahjustamata õrnu nii looduslikke kui ka sünteetilisi kangaid. See aitab teil kiiresti ja tõhusalt vabaneda isegi kõige tõrksamatest plekkidest, hoides teie riided kauem uueväärsetena.

Mõnus lõhn

Te ei pea enam taluma plekieemaldajate kasutamisega seotud ebameeldivaid lõhnu. Zielko plekieemaldaja valgele kangale on õrna ingveri ja granaatõuna aroomiga, mis jätab kangastele meeldiva lõhna.

Kasutamine/annustamine:

Kasutamiseks otse plekkidele: kallake üks korgitäis (45 ml) määrdunud kohale, laske mõjuda 5-10 minutit ja peske nagu tavaliselt. Pesuainega kombineerimiseks: lisage masinasse üks korgitäis (45 ml) koos tavalise pesuvedeliku või pesupulbriga.

Ettevaatust: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Põhjustab tõsiseid silmakahjustusi. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Kanda kaitsekindaid/kaitseriietust/kaitseprille/näokaitset. Nahaärrituse või lööbe ilmnemisel: pöörduda arsti poole. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldage kontaktläätsed, kui need on olemas ja seda on lihtne teha. Jätka loputamist. Silmaärrituse püsimisel: pöörduda arsti poole.

Koostis: 5-15% seep, 5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained, kaaliumsorbaat (säilitusaine), lõhnaaine