Allahindlus!

Zielko lillelõhnaline pesupehmendaja 1L

Original price was: 7.99 €.Current price is: 7.00 €.

Laos

Tootekood: 5902249015386 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Zielko lillelõhnaline pesupehmendaja

Looduslik Zielko lillelõhnaline pesupehmendaja lanoliiniga pehmendab ja värskendab tekstiile, jättes neile kerge lillelõhna. Riided ja muud esemed püsivad värsked ja lõhnavad suurepäraselt mitu päeva.

Zielko lillelõhnaline pesupehmendaja on täiesti ohutu ja sõbralik mitte ainult riietele, vaid ka nahale, isegi õrnale ja tundlikule nahale. Nagu kõik Zielko tooted, on see täielikult biolagunev.

Tänu kontsentreeritud koostisele on vedelik mitte ainult ülimalt tõhus, vaid ka kuluefektiivne. See võimaldab pesta säästlikult ja säästa raha. Piisab väikesest annusest toodet, et nautida erakordse lõhnaga värsket pesu.

Kasutamine/annustamine:

  • Pehme vesi – 35 ml
  • Keskmise kare vesi – 45 ml (üks korgitäis)
  • Kare vesi – 55 ml

Ettevaatust: Võib ärritada silmi ja/või nahka. Toote silma sattumisel loputada mitu minutit jooksva vee all. Kui kannate kontaktläätsi, eemaldage need võimaluse korral ja jätkake loputamist. Ärrituse püsimisel pöörduda arsti poole. Kui toode ärritab nahka, pöörduda arsti poole. Toode sisaldab limoneeni, ainet, mis teadaolevalt põhjustab tundlikel inimestel allergilisi reaktsioone. Vajadusel kasutage kaitsekindaid/-riietust ja näo-/silmakaitset. Hoida toodet originaalpakendis. Utiliseerige konteiner ja/või sisu vastutustundlikult, kasutades selleks sobivaid prügikaste.

Koostis: 5-15% katioonsed pindaktiivsed ained, isopropüülalkohol, lõhnaaine (sisaldab Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Gearniol)

Lisainfo

Kaubamärk

Zielko