Chemisept Spray 1000ml Kosmeetikainstrumentide ja -tarvikute desinfitseerimisvahend

16.78 

Kategooria:

Kirjeldus

Chemisept Spray
sobib alkoholikindlate instrumentide ja kosmeetiliste tarvikute desinfektsiooniks (kosmeetilised lusikad, pintslid, tangid, küüneviilid, kammid, fööniharjad, juukseharjad, juukselõikusmasina terad ja kammid, samuti maniküüri instrumendid)

Toode on ette nähtud kutsealaseks kasutamiseks.

CHEMISEPT SPRAY omab: laia toimespektrit mikroorganismide vastu – kiiret toimet,
toimeaeg 30 sekundit

CHEMISEPT SPRAY sisaldab: glütseriini instrumentide kaitseks, et suurendada tarvikute eluiga – nõrka piparmündi lõhna

CHEMISEPT SPRAY on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, vältimaks respiratoorsete allergooside teket.

KASUTAMINE :
CHEMISEPT SPRAY – Pihustada ohutust kaugusest (soovitavalt mitte hingamisteede vahetus läheduses) töödeldavale instrumendile või tarvikule ning lasta mõjuda 30 sekundit. Toimeaja möödudes vajadusel instrument pühkida.

Toode ei asenda steriliseerimist (ei oma sporitsiidset toimet – eritistega kokkupuutunud instrumendid tuleb lisaks ka steriliseerida.)

Sisaldab biotsiidi!
Enne kasutamist lugeda läbi kaasas olev juhend!

ETTEVAATUSABINÕUD: Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida jahedas.

KOOSTIS: 100g toodet sisaldab: Etanool 85g (toimeaine), C12–14alküületüülbensüülammooniumkloriid 0,05g (toimeaine), C12–18-alküüldimetüülbensüülammooniumkloriid 0,05g (toimeaine), glütseriin, lõhnaaine

Biotsiidi registreerimistunnistus Nr. 1588/17

PAKEND 1000ml

Lisainfo

Suurus

1L