Geomar vormiv tselluliidivastane termokreem 150ml

9.19 

Laos

Kirjeldus

Geomar vormiv tselluliidivastane termokreem

Tselluliidivastane vormiv termokreem – tugevama ja siledama naha jaoks!
GEOMARi ‘Thermo Cream Remodeling Effect‘ annab soojendava efekti muutes naha siledamaks ja pringimaks kriitilistes kehapiirkondades. Kreem neutraliseerib tõhusalt kudede elastsuse kadu pärast tugevat kaalukaotust, rasedust või vanuse tõusu tõttu toimunud muutuseid kehaosadel, nagu käte sisekülg, kõht, puusad või reie siseküljed. Regulaarsel kasutamisel on nahk ideaalselt niisutatud ning taastub naha toonus ja elastsus.

Kreem sisaldab 95% looduslikult saadud koostisosi. Geomar’i vormiva tselluliidivastase kreemiga tehtu hoolitsusel on kolmekordne toime:

– töödeldud alad tunduvad pingul, toonuses ja siledamad
– nahk saab tagasi toonuse, tugevuse ja elastsuse
– siluett näib olevat ümbervormitud.

Kuidas kasutada?

  • Kandke kreem ravitavatele piirkondadele ja masseerige ringjate liigutustega alt üles kuni täieliku imendumiseni
  • Pärast pealekandmist peske käed põhjalikult sooja vee ja seebiga.
  • Pärast toote pealekandmist suurendab tajutav soojendav toime kreemis sisalduvate toimeainete efektiivsust ja massaaž soodustab töödeldud piirkondade ümbervormimist.
  • Toote pidev kasutamine suurendab selle efektiivsust.
  • Ilunõuanne: Intensiivse efekti saavutamiseks kandke kreemi probleemsetele kohtadele hommikul ja õhtul, vähemalt 4 nädala jooksul, kuni soovitud tulemuse saavutamiseni. Pärast seda piisab ühest kasutuskorrast päevas.Ideaalne kriitilistele kehapiirkondadele, nagu kõht, käed ja jalad. Pinguldab, silub ja niisutab nahka.

Ettevaatust!
Palun järgige pakendil olevaid tootja hoiatusi. Mitte kanda kreemi vigastatud, ärritunud või tundlikule nahale. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Kreemi pealekandmise järgselt tekkiv soojustunne ja ajutine punetuse või kipitustunde tekkimine on tootele iseloomulikud.

Dermatoloogiliselt testitud.