Soojendav aaloekreem

16.49 

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Aloe Heat Lotion soojendav aaloekreem

Aloe Heat Lotion. Aaloesisaldus 36%. Sobib kasutada lihaste suurenenud koormuse, külmetuse, selja- ja liigesevalude korral. Sobilik nii täiskasvanutele kui lastele.

Soojendav kreem – aaloegeel, millele on lisatud eukalüpti-, aprikoosi-, seesami- ja jojoobaõli. Soojendav aaloekreem niisutab ja rahustab nahka, aitab leevendada põletikke, lihase-­, liigese-­ ja kõõlusevalu, vähendab stressi ja pingetunnet, toimib suurepäraselt lõõgastava “intelligentse” massaažikreemina. Stimuleeriva, vereringet ergutava mõju tõttu on soojendavat aaloekreemi soovitatav kasutada külmetuse ja peavalu korral. Toodet soovitatakse kasutada ka suurenenud lihaskoormuse ning lihase­-, liigese-­ ja kõõlusepõletiku korral.

Väga hea massaažikreemiks, mis stimuleerib terve organismi vereringet, vähendab väsimuse tundemärke ja parandab enesetunnet.

KASUTAMINE: Kandke nahale ohtralt kreemi ja masseerige nahka vastavalt vajadusele. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputage veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Toode ei sisalda dopingaineid ning on kantud Kölner Liste nimistusse. Kölni nimekirjas on tooted, mida sportlased võivad tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga.