Allahindlus!

Podopharm intensiivselt küüsi tugevdav küünelakk 9ml

15.60 

Laost otsas

Kirjeldus

Podopharm intensiivselt küüsi tugevdav küünelakk 9ml

Kuivadele, murduvatele ja lõhenevatele küüntele. Sobib diabeetikutele

Toimeaineterikas ja värvitu küünelakk sisaldab kilejat kihti moodustavaid vaike ning hüdrolüüsitud nisu-, maisi- ja sojavalke. Lisaks on lakk rikastatud E-vitamiini, kaltsiumi, pantotenaadiga- kaltsiumi ja B5 provitamiini allikaga- ning oomega-6 ja oomega-9 hapetega, mis mõjutavad küüneplaadi tervislikku seisundit.

Tolueeni ja formaldehüüdi vaba!

Kuidas kasutada?
Kanna 1-2 kihti lakki puhtale ja kuivale küüneplaadile ja lase kuivada. Lakki saab kasutada toitva aluslakina tavalise laki all.
Hoiatus! Ainult välispidiseks kasutamiseks!

Koostisained:
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Cellulose Acetate Butyrate, Sucrose Benzoate, Phthalic Anhydride, Trimellitic Anhydride, Glycols Copolymer, Camphor, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soyhenate Protein, Ethyl Pantole, Ethyl Pantole, Calcium Tocopheryl Acetate, Methyltriethoxysilane, Benzoyl Isopropanol, Benzophenone, Acetyl Tributyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Mercaptopropyltrimetho-Xysilane, Acrylates Copolymer Dimethicone, Glycidoxypropyl Trimethoxysilane, Acellethoxysilane, Acellosehoxysilane, Acetylacrylone-3, Acetylsilane Methoxysilane, Benzophenacrylone-3

Kogus: 9ml