Globacid ID valmislahus 1L

5.37 

Kirjeldus

Amiinibaasiline instrumentide leotus- ja desinfitseerimisvahend

Globacid ID on kuluefektiivne, laia toimespektri ja väga heade orgaanilise mustuse eemaldamiste omadustega aldehüüdi-, fenooli- ja kloorivaba vahend metallist ja kõigi tehismaterjalidest valmistatud instrumentide ja tarvikute, samuti kõigi endoskoopide eel- ja lõppdesinfektsiooniks. Lisaks vastab toiduainetööstuses, iluteeninduses jt valdkondades esitatud nõuetele.

TOOTE OMADUSED

  • laia toimespektriga
  • sobib kasutamiseks nii instrumentide- ja ultrahelivannides, kui endoskoopide masinpesu seadmetes (soovitatav lisada vahublokaatorit)
  • kasutuses olev töölahus säilib kuni 7 päeva

KASUTAMINE
Üksikosadeks lahti võetud instrumendid pihustada üle Globacid®ID valmislahusega või asetada kaanega suletavasse töölahusega täidetud leotusvanni. Jälgida, et kogu instrumentaarium oleks lahusega kaetud. Toimeaja möödudes instrumendid loputada jooksva veega (vähemalt joogivee kvaliteediga) või steriilse veega ja kuivatada ebemevaba rätiku või ühekordsete paberrätikutega (ei tohi jätta õhu kätte
kuivama). Instrumente/tarvikuid ei ole soovitatav hoida lahuses üle toimeaja.
NB! Hambaravis kasutatavaid sirg- ja nurkotsikuid ning turbiine ei tohi asetada vedeliku sisse. Neil töödeldakse välispinnad kiirdesinfektsioonivahendiga (nt Vitasept Wipes med) ülepühkimise teel.

NB! Vältida kokkupuudet aldehüüdibaasiliste toodetega! Sellest tulenevalt tuleb eelnevalt pinnad ja instrumendid aldehüüdi jääkidest puhastada.

TOIMEAEG
5 minutit

MIKROBIOLOOGILINE TOIMESPEKTER

Mikroorganismide vastane tõhus toime (mustades tingimustes, lahjendamata kujul – 5 minutit)

Mikroorganismide loetelu: Acinetobacter baumannii, Bacillus cereus, Campylobacter spp., Clostridium spp., Enterobacter aerogenes, Enterococcus faecalis, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Listeria spp., Mycoplasma hyopneumoniae, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella spp., Shigella dysenterriae, Staphylococcus spp. (sh MRSA), Streptococcus spp., Vibrio cholerae, Mycobacterium terrae, Candida albicans, Trichophyton mentagrophytes, HBV/HCV, HIV, Herpes simplex, Influenza viirused, Vaccinia viirus, Koroonaviirused, Adenoviirus

VASTAVUS STANDARDITELE
EN 1276, EN 13624, EN 13727, EN 14348, EN 14476, EN 14561, EN 14562, EN 1650
TEISED TESTMEETODID
DVG, DVV/RKI, DGHM/ÖGHMP, Karl Storz endoscope

SÄILITAMINE
Vt pakendil olevat kõlblik kuni kuupäeva. Et tagada toote kvaliteeti, säilitada temperatuuril 5-30°C, mitte hoida otsese päikesekiirguse käes ja vältida külmumist.

UTILISEERIMINE
Valmislahus on ökoloogiliselt ohutu, kõik aktiivsed toimeained on äravoolus biolagunevad. Pakendi utiliseerimiseks, loputada pakendi sisu veega.

KOOSTIS
kvaternaarseid ammooniumühendid, amiin, mitteionigeensed tensiidid, kompleksimoodustaja, korrosiooni inhibiitorid
pH 11-12
Toode omab CE-märgistust vastavalt Meditsiiniseadmete Direktiivile 93/42/EEC