Allahindlus!

Geomar professionaalne näo täppis-depilatsioonipliiats greibi ekstraktidega

7.96  7.00 

Laost otsas

Kirjeldus

Geomar professionaalne näo täppis-depilatsioonipliiats greibi ekstraktidega

Geomari professionaalses täppis-depilatsioonipliiatsis on ühendatud innovatsioon ja traditsioonid.

  • Ideaalne väikeste alade ja üksikute karvakeste depilatsiooniks. Sobib 10-15 kasutuskorraks.
  • Lihtne kasutada ja täiuslik kaasaskandmiseks kõikjal;
  • Efektiivne lühikestele karvade korral (2-5mm)
  • Mõnusalt lõhnastatud
  • Rikastatud loodusliku greibi ekstraktiga
  • Sobib ka kõige tundlikumale nahale

Geomari täppis-depilatsiooni Click-Pen’ga on karvade eemaldamine ülimalt lihtne ja kiire ning toime on pikaajaline.

Kuidas kasutada?

Vaha peale kandmine
Nahk peab olema puhas ja kuiv. Karvade pikkus ei tohiks olla alla 2 mm ega üle 5 mm – kui on pikem, siis lõigake see enne depilatsiooniga alustamist lühemaks.
Kui temperatuur on alla 20 ºC, soojendage pliiatsit käte vahel, kuni vaha on lihtne välja vajutada.

Esmakordsel kasutamisel eemaldage kork ja vajutage pliiatsimehhanismi aeglaselt, kuni vaha on aplikaatori augu lähedal. Vajadusel vajutage mehhanismi uuesti, kuni saate vajaliku koguse vaha. Järjestikuste kasutuste jaoks vajutage mehhanismi umbes neli korda, oodates vaha ilmumist. Kui mehhanism tõrgub vajutamisel, oodake, kuni vaha välja tuleb, vajadusel vajutage uuesti. Kandke aplikaatoriga nahale väga õhukesed ja ühtlased vahakihid karvade kasvu suunas.

Vaha eemaldamine
Asetage riba vaha kohale ja siluge see kindlalt kinni karvade kasvu suunas. Jätke vähemalt 1 cm riba vahavabaks, et saaksite seda hõlpsalt tõmmata. Kohe pärast riba paigaldamist hoidke nahka ühe käega pingul ning teise käega tõmmake riba kiiresti ja kindlalt vastu karvade kasvamise suunda, hoides riba paralleelselt ja võimalikult naha lähedal.

Ülahuule depilatsioon
Vahatage huule mõlemat külge eraldi. Kandke vaha ülahuule keskelt suu nurkadesse karvade kasvu suunas. Kandke riba, hoides nahka ühe käega pingul ning teise käega tõmmake riba kiiresti ja kindlalt vastu karvade kasvusuunda. Korrake seda ka teisel pool huult.

Kulmude depilatsioon
Kandke vaha ninale lähimast kohast kulmu otsa, järgides kulmu kuju. Kandke riba, hoides nahka ühelt poolt pingul, ja tõmmake teise käega riba kiiresti ja kindlalt nina poole. Kui kulmu kuju on väga kõver, siis peaksite vahatamist tegema järk-järgult. Kulmu all, kuna silmalaud on väga õrnad, on riba tõmbamisel eriti oluline hoida nahka pingul. Korda sama teise kulmu peal.

Ilunõuanded:

Kui peale kantud vahakiht on liiga paks või valel kohal, eemaldage see Geomari mandliõliga, kasutades õliga niisutatud puuvillase padjakesega, peske seejärel seebiga ja kuivatage koht enne vaha uuesti peale kandmist hoolikalt.

Nahaärrituse vältimiseks ärge depileerige sama piirkonda sama depilatsiooniseansi ajal rohkem kui kaks korda.

Vahajääkide eemaldamine: kasutage vahajääkide eemaldamiseks vahatamisjärgset viimistluspaberit või kasutage puuvillast padjakest, mida on immutatud 100% puhta Geomari mandli kehaõliga.
Pärast iga kasutamist eemaldage depilatsiooni-pliiatsi aplikaatorist ülejäänud vaha ühe lisaribaga ja sulgege hästi, et toode oleks ideaalses korras.