Allahindlus!

Geomar vormiv kehakoorija meresoola ja kohviõliga 85g (single dose)

1.72 

Laos

Kirjeldus

Geomar Thalasso vormiv kehakoorija meresoola, Epsomi soola ja kohviõliga

Kahefaasiline kehahooldus meresoola, Epsomi soola, kohviõli ning Guarana ja Capsicumi fütoekstraktidega, mis on võimeline uuendama epidermist ja siluma naha paksenemisi, et saada rohkem niisutatud ja ühtlasema väljanägemisega nahk. Järjepideva kasutamise tulemusena, tänu koorimisosakeste poolt pakutava massaaži sünergilisele toimele, aitab stimuleerida “ümberkujundatud” keha mikrotsirkulatsiooni.

Eemaldab surnud naharakud ja ebapuhtuse, jättes naha pehmeks, säravaks, siledaks ja niisutatuks. Toode sisaldab argaaniaõli ja karite võid, mis annavad “siidiefekti” ning on vanilje ja merevaigu aroomiga.

Toote järjepideval kasutamisel muutub nahk siledamaks, pehmeks ja niisutatuks.

Kuidas kasutada?

Enne pakendi avamist masseerige kehakoorija pakend kätega läbi, mis aitab koostisainetel omavahel seguneda ning et tekiks ühtlane segu. Seejärel avage pakend kuivade kätega enne duši alla sisenemist ja kandke toodet ringjate liigutustega masseerides kehale.

Valige endale sobiv hooldus vastavalt naha vajadustele:

  • Õrnema toime saamiseks kandke toodet niiskele nahale
  • Sügavamaks toimeks kandke see otse kuivale nahale

Jätka kehakoorijaga masseerimist ringjate liigutustega alt ülespoole, tehes seda tugevalt kohtadel, kus nahk on paksem (küünarnukid, jalad ja põlved). Lase mõni minut mõjuda, seejärel loputa rohke leige veega, teisi pesuvahendeid kasutamata ja massaaži jätkates, kuni naha pinnalt on kõik täielikult eemaldatud.

Ilunõuanded

Kas teadsid, et pärast koorimist ja duši all käimist on poorid laienenud ja seetõttu on nahk aktiivsete komponentide suhtes vastuvõtlikum?
Tõhusa ja täieliku “ümberkujundatud” tselluliidivastase ravi saamiseks kasutage Thalasso kehakoorijat sünergias Ocean Seaweed Mud‘i ja Geomar Impact Effect Gel-Cream‘iga.

Ettevaatust!
Toode sisaldab õlisid, mis võivad duši või vanni siledad pinnad libedaks muuta.

Ärge kandke vigastatud, ärritunud ega tundlikule nahale. Silma sattumisel loputage hoolikalt rohke puhta veega
Palun järgige pakendil olevaid tootja juhiseid. Ainult välispidiseks kasutamiseks.