MP kõrvarõngad Daisy 5mm Golden Rose/Crystal (1 paar)

14.70 

Laos

Kirjeldus

MP kõrvarõngad Daisy 5mm Golden Rose/Crystal

MP kõrvarõngad Daisy 5mm Golden Rose/Crystal meditsiinilisest plastikust kõrvarõngad kristallidega hilisemaks kandmiseks. Hüpoallergeensed meditsiinilisest plastikust kõrvarõngad on kerged ja mugavad. Läbipaistev materjal täiustab ja toob kauneid kristalle kõrvarõngastes veelgi esile. Vaba niklist ja muudest kahjulikest ainetest.

Ehted tarnitakse steriilses pakendis, mis säilitab ehted kuni avamiseni hügieeniliselt.

Tähelepanu! Hügieenilistel põhjustel ei saa avatud pakendit enam tagastada.

Tooteinfo:

Tootegrupp: Nahasõbralikud kõrvarõngad
Suurus: 5 mm
Kivi: Kristallkivid
Kivi värvus: Kuldne roos
Materjal: puhas meditsiiniline plastik
Ühik: paar
Art. nr: DMP5mmGRC
Nimi: MP kõrvarõngad Daisy 5mm Golden Rose/Crystal
Kategooria: MP – meditsiiniline plastik

 

BLOMDAHL

Blomdahl disainib ja toodab klassikalisi nahasõbralikke ehteid ja meditsiinilisi instrumente nina või kõrvade augustamiseks. Blomdahl Medical ehted on ilusad, hüpoallergeensed ja on head teie nahale. Blomdahl Medical kõrvarõngastes kasutatavad materjalid on hoolikalt valitud ning mis on kujundatud nahaspetsialistidega konsulteerides, et teie nahk püsiks terve pika aja jooksul.

Blomdahl hoolib

.. sellest, et aidata kõigil end iga päev ilusana tunda. Seetõttu võtame alati rohkem vaeva ja pöörame erilist tähelepanu detailidele. See kehtib kõige kohta – alates meie valitud materjalidest kuni meie tootmise ja kvaliteeditaseme hoidmiseni.

Disainime armastuse ja hoolega ning oleme oma valikutes nii valivad, et Blomdahli ehteid võivad kanda kõik, isegi teie, kelle nahk vajab ekstra hoolt. Ainus asi, mida peate arvestama, on see, mis on teie arvates ilus ja mis teile kõige rohkem meeldib. Sest võite olla kindel, et oleme kõige muu peale juba mõelnud. See on “armastav hoolitsus, mida saate kanda” igal nädalapäeval ja kõikidel teie erilistel puhkudel.